1. kolejka (11.04.2021)

LKS Szawer Leszno – MS Śląsk Świętochłowice
Hydro-Bud Szarża Wrocław – Lwy Avia Częstochowa
TSŻ Schoenberger Toruń – KS Aseko Orzeł Gniezno

2. kolejka (18.04.2021)

KS Aseko Orzeł Gniezno – LKS Szawer Leszno
MS Śląsk Świętochłowice – Hydro-Bud Szarża Wrocław
Lwy Avia Częstochowa – TSŻ Schoenberger Toruń

3. kolejka (25.04.2021)

KS Aseko Orzeł Gniezno – Lwy Avia Częstochowa
LKS Szawer Leszno – Hydro-Bud Szarża Wrocław
TSŻ Schoenberger Toruń – MS Śląsk Świętochłowice

4. kolejka (09.05.2021)

LKS Szawer Leszno – TSŻ Schoenberger Toruń
MS Śląsk Świętochłowice – Lwy Avia Częstochowa
Hydro-Bud Szarża Wrocław – KS Aseko Orzeł Gniezno

5. kolejka (16.05.2021)

Lwy Avia Częstochowa – LKS Szawer Leszno
KS Aseko Orzeł Gniezno – MS Śląsk Świętochłowice
TSŻ Schoenberger Toruń – Hydro-Bud Szarża Wrocław

6. kolejka (23.05.2021)

MS Śląsk Świętochłowice – LKS Szawer Leszno
Lwy Avia Częstochowa – Hydro-Bud Szarża Wrocław
KS Aseko Orzeł Gniezno – TSŻ Schoenberger Toruń

7. kolejka (30.05.2021)

LKS Szawer Leszno – KS Aseko Orzeł Gniezno
Hydro-Bud Szarża Wrocław – MS Śląsk Świętochłowice
TSŻ Schoenberger Toruń – Lwy Avia Częstochowa

8. kolejka (13.06.2021)

Lwy Avia Częstochowa – KS Aseko Orzeł Gniezno
Hydro-Bud Szarża Wrocław – LKS Szawer Leszno
MS Śląsk Świętochłowice – TSŻ Schoenberger Toruń

9. kolejka (20.06.2021)

TSŻ Schoenberger Toruń – LKS Szawer Leszno
Lwy Avia Częstochowa – MS Śląsk Świętochłowice
KS Aseko Orzeł Gniezno – Hydro-Bud Szarża Wrocław

10. kolejka (04.07.2021)

LKS Szawer Leszno – Lwy Avia Częstochowa
MS Śląsk Świętochłowice – KS Aseko Orzeł Gniezno
Hydro-Bud Szarża Wrocław – TSŻ Schoenberger Toruń

Baraże o udział w półfinałach
Pierwsze mecze (22.08.2021)

3. miejsce w Dywizji „A” – 1. miejsce w Dywizji „B”
4. miejsce w Dywizji „A” – 5. miejsce w Dywizji „A”

Baraże o udział w półfinałach
Rewanże (05.09.2021)

1. miejsce w Dywizji „B” – 3. miejsce w Dywizji „A”
5. miejsce w Dywizji „A” – 4. miejsce w Dywizji „A”

Półfinały
Pierwsze mecze (19.09.2021)

1. miejsce w Dywizji „A” – Zwycięzca 1. barażu
2. miejsce w Dywizji „A”- Zwycięzca 2. barażu

Rewanże (03.10.2021)

Zwycięzca 1. barażu – 1. miejsce w Dywizji „A”
Zwycięzca 2. barażu – 2. miejsce w Dywizji „A”

Finały
Pierwsze mecze (10.10.2021)

Mecz o 1. miejsce: Zwycięzca 1. półfinału – Zwycięzca 2. półfinału
Mecz o 3. miejsce: Przegrany 1. półfinału – Przegrany 2. półfinału

Rewanże (17.10.2021)

Mecz o 1. miejsce: Zwycięzca 2. półfinału – Zwycięzca 1. półfinału
Mecz o 3. miejsce: Przegrany 2. półfinału – Przegrany 1. półfinału