Szarża Wrocław chce jak najmocniej przygotować się do rozpoczęcia sezonu i tak w najbliższy piątek i przyszły weekend, czeka nas sporo dobrego ścigania. Już jutro odbędzie się treningowy turniej par. Początek o godz. 19.30. I na ten weekend z okazji świąt, więcej treningów nie ma w planach.

Dużo więcej dziać się będzie w przyszły weekend. W piątek 9 kwietnia późnym wieczorem do Wrocławia zawita Harpagan Zielona Góra, która zmierzy się z FiLU-BUD Szarżą II Wrocław. Wszystko wskazuje, że gościnnie z pierwszego składu w ten mecz wskoczą Paweł Szkudlarek i Wiktor Czerwiński.

Dwa dni później, czyli 11 kwietnia będziemy świadkami dwóch spotkań sparingowych. Na początek w samo południe o godz. 12.00 Omegę Ostrów Wielkopolski podejmie Szarża II. O 14.00 będziemy natomiast światkami bardzo ciekawego spotkania. Hydro-Bud Szarża Wrocław zmierzy się z ekipą Aseko Orzeł Gniezno.

Na obecną chwilę wolna pozostaje sobota. Wiadomo już jednak, że jeśli ekipa z Gniezna w tym dniu nie pojedzie na sparing do Kaszczorka to Szarża I zawita do pierwszej stolicy Polski.