Już jutro na torze we Wrocławiu, odbędzie się spotkanie towarzyskie pomiędzy Szarżą Wrocław a Harpaganem Zielona Góra. Jest to ponowny termin po odwołaniu pierwotnego z 27 marca. Działacze i zawodnicy obu klubów chcą skorzystać z dobrej pogody i możliwości trenowania w stolicy Dolnego Śląska.

Drużyna z Zielonej Góry na obecną chwilę nie ma możliwości trenowania w swoim mieście, więc jest to świetna okazja do wyjechania na tor. Warto przypomnieć, że część zawodników tego klubu w rozgrywkach CS Superligi w dywizji B, będą właśnie reprezentować barwy drugiej drużyny z Wrocławia.

Jeśli chodzi o skład ekipy z Zielonej Góry to tutaj niestety zdrowie dwójki zawodników krzyżuje plany i prawdopodobnie Pawła Kokota i Artura Bujnowskiego w jutrzejszym treningu punktowanym nie zobaczymy. Obecny będzie natomiast powracający do jazdy Krystian Górniaczyk, który już w tym sezonie miał okazje trenować we Wrocławiu. Dodatkowo w podróż razem z Górniaczykiem do Wrocławia wybierają się m.in.: Wojtal, Kurdyk, Stocik, Drozdowski, Mokras.

Wiadomo już, że skład Szarży będzie wymieszany z obu zespołów i jutro ujrzymy zarówno zawodników Hydro-Bud Szarży Wrocław i FiLU-BUD Szarży II Wrocław. W piątkowy wieczór na Krajewskiego pojawić się mają m.in.: Strzelec, Mutor, Matuszek, Wojczyński, Szkudlarek, Czerwiński.

Ekipa gości pojawić ma się jutro we Wrocławiu trochę wcześniej i odjechać jeszcze swój wewnętrzny trening. Mimo że to tylko trening punktowany to z pewnością emocje będą duże.