Pozostałe Zawody

KWIECIEŃ

3 (sobota) – Turniej Wielkanocny – Leszno
11 (niedziela) – I runda CS Superligi
18 (niedziela) – II runda CS Superligi
24 (sobota) – I runda IPPŻ – Bydgoszcz
25 (niedziela) – III runda CS Superligi

MAJ

1 (sobota) – Mecz towarzyski Szarża – Reprezentacja Polski
8 (sobota) – I runda IPPMk, IPPK, IPPKb – Żołędowo
9 (niedziela) – IV runda CS Superligi
16 (niedziela) – V runda CS Superligi
22 (sobota) – II runda IPPŻ – Poczesna
23 (niedziela) – VI runda CS Superligi
29 (sobota) – DPPJ, DPP, PPDM – Częstochowa
30 (niedziela) – VII runda CS Superligi

CZERWIEC

5 (sobota) – I runda Best Pairs – Wrocław
6 (niedziela) – Turniej zaplecza kadry – Świętochłowice
12 (sobota) – DPPMk, DPPK, DPPKb – Żołędowo
13 (niedziela) – VIII runda CS Superligi
19 (sobota) – III runda IPPŻ – Leszno
20 (niedziela) – IX runda CS Superligi
26 (sobota ) – MPPK – Gniezno
27 (niedziela) – MPPK – Gniezno

LIPIEC

3 (sobota) – IV runda IPPŻ – Leszno
4 (niedziela) – X runda CS Superligi

10 (sobota) – IX Memoriał Jakuba Kroczaka – Wrocław
17 (sobota) – II runda Best Pairs – Częstochowa
18 (niedziela) – Turniej zaplecza kadry – ???
24 (sobota) – III Memoriał Pawła Waloszka – Świętochłowice
Drużynowe Mistrzostwa Wrocławia
30 (piątek) – Mistrzostwa Europy (Anglia)
31 (sobota) – Mistrzostwa Europy (Anglia)

SIERPIEŃ

1 (niedziela) – Mistrzostwa Europy (Anglia)
8 (niedziela) – Turniej zaplecza kadry – ???
21 (sobota) – III runda Best Pairs – Wrocław
22 (niedziela) – XI runda CS Superligi – pierwsze mecze barażowe o półfinał
28 (sobota) – IMP – Wrocław
29 (niedziela) – IMP – Wrocław

WRZESIEŃ

4 (sobota) – II runda IPPMk, IPPK, IPPKb – Poczesna
5 (niedziela) – XII runda CS Superligi – rewanże barażowe
10 (piątek) – Mistrzostwa Europy Drużyn Klubowych (Polska) – Toruń
11 (sobota) – Mistrzostwa Europy Drużyn Klubowych (Polska) – Toruń
12 (niedziela) – Mistrzostwa Europy Drużyn Klubowych (Polska) – Toruń
18 (sobota) – V runda IPPŻ – Wrocław
19 (niedziela) – XIII runda CS Superligi – pierwsze mecze półfinałowe
25 (sobota) – DMP – Żołędowo
26 (niedziela) – DMP – Żołędowo

PAŹDZIERNIK

2 (sobota) – III runda IPPMk, IPPK, IPPKb – Ostrów
3 (niedziela) – XIV runda CS Superligi – rewanże półfinałów
9 (sobota) – IMPŻ – Żołędowo
10 (niedziela) – XV CS Superligi – pierwsze mecze finałowe
16 (sobota) – IPPJ, IPPMc, IPP, IPPW – Poczesna
17 (niedziela) – XVI runda CS Superligi – rewanże finałów

LISTOPAD

11 (czwartek) – Turniej Niepodległości – Ostrów

GRUDZIEŃ

4 (sobota) – Turniej Mikołajkowy – Leszno